Michalka&Adam│NECO MODRA│SVADBA

Na svadbu Michalky a Adama sme sa tešili už pri samotnej rezervácii ich termínu. Keďže sme si ich pamätali ako hostí zo svadby Scarlett a Laciho, vedeli sme, že to bude deň, na ktorý len tak nezabudneme. "Svadobné" portrétne fotenie sme zrealizovali mesiac pred samotnou svadbou ako generálku, pretože vo svoj deň sa chceli 100%tne venovať svojim hosťom. Celá svadobná paráda sa odohrávala v prekrásnych vinárskych priestoroch Neco Estate Winery v Modre, čo podčiarklo čaro ich oslavy. Bola to TOP party roka. :)
Michalka&Adam│NECO MODRA│SVADBA
pridané na BLOG: 21. január 2018
Katka&Jakub│Nitra│RANDE

Svadobná sezóna sa skončila a my máme kopec príbehov, s ktorými sa s Vami chceme podeliť. Pre zmenu ako prvý blog pridávame rande Katky a Jakuba. Svadba ich čaká tento rok, a preto sa chceli s objektívom trošku oťukať. Ich slnkom zahriate fotografie vnímame viac než vydarené, tak dúfame, že sa budú páčiť aj Vám.
R&C
Katka&Jakub│Nitra│RANDE
pridané na BLOG: 14. január 2018
Saška&Paťko│KLASOV│SVADOBNÝ DEŇ

Svadbu Sašky a Paťka sme si užili nielen ako hostia, ale aj ako fotografi. Sem-tam sme niečo cvakli a nakoniec sme sa rozhodli ukázať výsledok v podobe foto-príbehu aj Vám. :)
Saška&Paťko│KLASOV│SVADOBNÝ DEŇ
pridané na BLOG: 11. júl 2017
Janka&Juraj│BELADICE+NITRA│SVADOBNÝ DEŇ

Tohtoročná foto sezóna sa rozbehla a opäť sme nasadli na bláznivý svadobný kolotoč. Za ten čas sme stihli spoznať veľa príjemných ľudí a prežili nezabudnuteľné momenty. Svadbou plnou emócii bola aj svadba Janky a Juraja, s ktorou by sme sa s Vami chceli podeliť. :)
Príjemné pozeranie.

Foto a video: Robert Gálik a Carmen
Miesto svadby: Koliba - Agrokomplex Nitra
Výzdoba sály a kvety: Výzdoba od Anny
Svadobné šaty: Pronovias
Účes a make-up nevesty: Lucid Style
Kapela: Poluvská muzika
Janka&Juraj│BELADICE+NITRA│SVADOBNÝ DEŇ
pridané na BLOG: 19. jún 2017
Sisi&Kajo│VIEDEŇ│RANDE

Na fotenie Sisi a Kajka sme sa veľmi tešili, keďže je to naša dobrá kamarátka. Jej meno ste mohli častejšie zahliadnuť v rámci iných našich foto-blogov ako kameramanku. Je to živel (kto ju pozná, vie o čom hovoríme) a z toho dôvodu chcela špeciálne a zároveň neokukané miesto pre ich rande fotenie. Nakoniec to dopadlo tak, že nielenže mali špeciálne miesto, ale takú extrémnu zimu a vietor sme v októbri nečakali ani my. Sisi a Kajo mali v sebe toľko vnútornej sily a energie, že sme počasie po chvíľke prestali riešiť. Prešli sme pár miest vo Viedni, pokecali, zabavili sa a medzitým aj niečo nafotili. :D Veríme, že výsledok v podobe fotografií oceníte aj Vy . :)
Sisi&Kajo│VIEDEŇ│RANDE
pridané na BLOG: 23. apríl 2017
Veronika&Robert│MLYN U ANASTÁZIE│SVADOBNÝ DEŇ
Svadba Veroniky a Roberta sa niesla v duchu žiarivých jesenných farieb. Portrétne fotenie plné smiechu, sobáš s množstvom emócií a divoká zábava do rána v príjemnom prostredí Mlynu u Anastázie.

Foto: Robert Gálik a Carmen
Video: Fero Kabát, kameramani Sisi a Dano
DJ: Fero Kabát
Miesto hostiny a výzdoba: Mlyn u Anastázie
Vizáž: Nicole Art
Veronika&Robert│MLYN U ANASTÁZIE│SVADOBNÝ DEŇ
pridané na BLOG: 28. marec 2017
Tinka&Juri&Šimi│Čierne Klačany│RODINNÉ FOTENIE

Skvelé, uvoľnené rodinné fotenie, kde Šimonko skúšal reflexy svojich rodičov. :)
Tinka&Juri&Šimi│Čierne Klačany│RODINNÉ FOTENIE
pridané na BLOG: 13. marec 2017
Nika&Marek│PÁLENICA JELŠOVCE│RANDE & SVADBA

Každý svadobný deň je jedinečný nielen pre daný pár, ale aj pre nás. Práve preto sa snažíme ku každému pristupovať individuálne a zachytiť spomienky či už v podobe fotografií alebo formou krátkeho svadobného zostrihu, ktorý je šitý na mieru. Aj v budúcnosti chceme v tomto smere pokračovať. Veríme, že aj tentokrát sa nám podarilo vytvoriť niečo "iné" a zároveň niečo, čo nesie náš rukopis.
V tomto blogu Vám priblížime rande a svadobný deň Niky a Mareka z prostredia Reštaurácie Pálenica Jelšovce.

Foto a video: Robert Gálik a Carmen
DJ a osvetlenie: Robert Krchník
Miesto svadby: Reštaurácia Pálenica Jelšovce
Účes a make-up: Andrej Marton
Výzdoba sály a kvety: Svadba od Mariany
Nika&Marek│PÁLENICA JELŠOVCE│RANDE & SVADBA
pridané na BLOG: 06. marec 2017
Alicka&Mirko&Marko│Nitra│RODINNÉ FOTENIE

Tentokrát foto-story z iného súdka. Prinášame Vám pokračovanie svadobného príbehu Alicky a Mirka v podobe rodinného fotenia, ktoré sa nieslo v znamení spontánnosti, uvoľnenia a radosti. :)
robo&carmen
Alicka&Mirko&Marko│Nitra│RODINNÉ FOTENIE
pridané na BLOG: 19. február 2017
Monika&Majko│MLYN U ANASTÁZIE│SVADOBNÝ DEŇ

Teší nás, keď môžme vďaka našej práci cestovať do rôznych kútov Slovenska a spoznávať nové miesta. No ešte viac nás vie potešiť, keď našu prácu vedia oceniť aj ľudia z nášho okolia a zavolajú si nás, aby sme im zvečnili ich svadobný deň. S Majom a Monikou to bol krásny deň, ktorý začal u nás v Klasove a vyvrcholil v Mlyne u Anastázie perfektnou párty. :) Príjemné pozeranie.
robo&carmen

Foto: Robert Gálik a Carmen
Video: Fero Kabát, kameramanka Sisi
DJ: Ryan&Michael
Miesto hostiny a výzdoba: Mlyn u Anastázie
Make-up nevesty: ZKnails&Visage
Monika&Majko│MLYN U ANASTÁZIE│SVADOBNÝ DEŇ
pridané na BLOG: 04. február 2017